Dolar 32,5847
BİST 9.693,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 20 °C
Parçalı Bulutlu

Partner NFT

A non-fungible token (NFT) is a unique and non-interchangeable unit of data stored on a blockchain, a form of digital ledger.

NFT(non-fungible token), herhangi bir dijital dosyanın benzersiz olduğunu onaylayan, blok zinciri adı verilen dijital defterde depolanan bir veri birimidir.

wikipedia

About us…

We are a website that has been operating continuously since 2005, has +100 thousand registered members, and shares information in the field of construction and architecture.

Hakkımızda…

2005 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam eden, +100bin kayıtlı üyesi bulunan, inşaat ve mimarlık alanında bilgi paylaşımı yapan bir web sitesiyiz.

Not just NFT!

We offer you partnerships for our website, not just NFTs from which you will profit.

Sadece NFT değil!

Size sadece kâr sağlayacağınız NFT ler değil, web sitemiz için ortaklıklar sunuyoruz.

PARTNERSHIP RATIOS / ORTAKLIK ORANLARI

insaatim.com partnership ratios

Avatar Prices / Avatar Fiyatları

Affiliate System / Ortaklık Sistemi

PARTNERSHIP APPLICATION / ORTAKLIK BAŞVURUSU

İlk avatarınızı aldıktan sonra aşağıdaki formu doldurmanız kaydınız için yeterli olacaktır. Daha sonra alacağınız avatarlar için tekrardan kayıt yaptırmanıza gerek yoktur.
After receiving your first avatar, filling out the form below will be sufficient for your registration. You do not need to re-register for the avatars you will receive later.

  AVATARs

  WORKES

  There are 1000 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.007% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 1000 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.007, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  TECHES

  There are 500 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.014% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 500 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.014, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  ENGES

  There are 250 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.028% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 250 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.028, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  ARCHES

  There are 250 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.028% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 250 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.028, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  BUILDES

  There are 100 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.07% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 100 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.07, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  CEOS

  There are 10 of these avatars, and the website partnership rate for each avatar is 0.7% and the total partnership rate is 7%.

  Bu avatardan 10 adet bulunmakta olup, her avatar için web sitesi ortaklık oranı %0.7, toplam ortaklık oranı ise %7’dir.


  BOSES

  There is only 1 of this special avatar, and the website partnership rate of the avatar is 7%.

  Bu özel avatardan sadece 1 adet bulunmakta olup, avatarın web sitesi ortaklık oranı ise %7’dir.

  Revenue Sharing…

  Annual revenues of our site will be distributed to investors holding avatars at a partnership rate. It will make your avatar always gain value.

  Gelir Paylaşımı…

  Sitemizin yıllık gelirleri elinde avatar bulunduran yatırımcılara ortaklık oranında dağıtılacaktır. Avatarın her zaman değer kazanmasını sağlayacak.

  Buyback Guarantee…

  For those who invest in our avatars, we guarantee that if you hold it for a certain period of time and can’t find a buyer for more value, you will get the avatar back at the price you received. Details will be published…

  Geri Alım Garantisi…

  Avatarlarımıza yatırım yapanlar için bir müjdemizde elinde belirli bir süre tutup daha fazla değerinde alıcı bulamazsanız, avatarı aldığınız ücretten geri alma garantisi veriyoruz. Detaylar yayınlanacak…

  Conditions

  • soon

  Şartlar

  • Sitemizin gelirlerine her avatar türü %7 oranında ortak olacak olup, bu oran avatar sahipleri arasında paylaştırılacaktır. Örneğin; WORKES avatarlarının tamamı sahipli ise site gelirlerinin %7’si 1000 kişiye eşit dağıtılacaktır. Eğer söz konusu WORKES avatarı sadece 5 kişi tarafından eşit sayıda satın alınmış olursa bu defa site gelirlerinin %7’si bu 5 kişiye paylaştırılacaktır. Hediye olarak verilen avatarlar her durumda 1/1000 oranında gelir elde edebilecektir. Her avatar ortaklıktan pay almaktadır. Yani aynı cüzdanda bulunan her avatar için pay ödemesi yapılacaktır.
  • Kar payı dağıtımından avatarın ikinci ve daha sonraki sahipleride yararlanabilecektir. Kar payı ödemelerinde gün hesabı yapılacak olup, hangi cüzdanda ne kadar süre kaldı ise o oranda kar payı ödemesi yapılacaktır.
  • Geri alım garantisi sadece bizim hesaplarımızdan alınmış avatarlar için geçerlidir. İki ve daha fazla el değiştirmiş avatarları kapsamamaktadır. Sahibi istediği fiyattan avatarı satmakta özgürdür, geri iade için avatarın en az 1 yıl hesabında tutması gerekmektedir.
  • Geri alım garantisi avatarın eth fiyatından değil, USD* fiyatı üzerinden sağlanmaktadır. *USD fiyatına avatarın satıldığı platform ücretleri ve/veya avatarı alırken yapacağınız diğer masraflar (havale/eft, transfer ücreti vb.) dahil değildir.
  • Ortaklık kar payı ödemeleri her yıl sonunda, USDT olarak avatarların bulunduğu cüzdan hesaplarına gün hesabına göre yapılacaktır. Avalar, yıl sonu beklenmeden başkasına satılmış olsa bile avatarın ortaklık payından cüzdanda tutulduğu gün oranında kar payı alınabilecektir.