Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Kapılar ve Aksesuarları » Demir, Alüminyum Profil ve Levhalardan Oluşan Kapılar » Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Tamiri / AMES Otomatik Kepenk ve Panjur Servisi

  • Marka AMES 
  • Model Kodu 2019 
  • Birim Fiyatı100 
  • Mininumum Sipariş Adedi 10 
  • Garanti Süresi 24 
  • Ortalama Temin Süresi
  • Ürünün Verildiği Yerler (İSTANBUL (TÜMÜ)) 
  • Ürünün Belgeleri ISO 9001 
  • Web Sitesi istanbulkepenk.com 
  • Ekleme Tarihi 04 Şubat 2019 15:32 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

Otomatik kepenk fiyatları, kepenk imalatında kullanılan malzemeye, kepenk ile kapatılacak alanın m2 büyüklüğüne, kullanılacak olan ağırlığa uygun motor gücüne ve diğer malzemelerin kalitesine göre bir çok farklılıklar gösterebilmektedir. AMES Panjur ve kepenk servisi olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız otomatik kepenksistemlerinde kullanılan parçalar minimum 2 yıl garantilidir.

Çelik ve Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen Sarmal Tip otomatik kepenk fiyatları ortalama olarak1500TL gibi rakamlardan başlayarak kepenk büyüklüğüne göre 3500TL ve daha üzerine çıkabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan merkezi kilit sistemi, emniyet sensörleri ve kesintisiz güç kaynağı gibi diğer malzemeler ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eğer elinizde kepenk yapılacak olan alana ait ölçüler var ise 0544 532 42 04 numaralı telefonu arayarak yada WhatsApp üzerinden bilgileri bize göndererek otomatik kepenk fiyat teklifi alabilirsiniz.

AMES Panjur ve Kepenk servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi ve Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi ve teklif almak için

0544 532 42 04 numaralı telefondan bizleri arayabilir yada WhatsApp uygulaması üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Uygulama Alanları

garaj kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapı, mağaza kepenk sistemleri, otomatik panjurlar

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

Otomatik kepenk fiyatları, kepenk imalatında kullanılan malzemeye, kepenk ile kapatılacak alanın m2 büyüklüğüne, kullanılacak olan ağırlığa uygun motor gücüne ve diğer malzemelerin kalitesine göre bir çok farklılıklar gösterebilmektedir. AMES Panjur ve kepenk servisi olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan parçalar minimum 2 yıl garantilidir. Çelik ve Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen Sarmal Tip otomatik kepenk fiyatları ortalama olarak 1500TL gibi rakamlardan başlayarak kepenk büyüklüğüne göre 3500TL ve daha üzerine çıkabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan merkezi kilit sistemi, emniyet sensörleri ve kesintisiz güç kaynağı gibi diğer malzemeler ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eğer elinizde kepenk yapılacak olan alana ait ölçüler var ise 0544 532 42 04 numaralı telefonu arayarak yada WhatsApp üzerinden bilgileri bize göndererek otomatik kepenk fiyat teklifi alabilirsiniz. AMES Panjur ve Kepenk servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Otomatik Kepenk Fiyat Listesi ve Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi ve teklif almak için 0544 532 42 04 numaralı telefondan bizleri arayabilir yada WhatsApp uygulaması üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Etiketler: ikinci el kepenk fiyatları, kepenk fiyat listesi, kepenk fiyatları, kepenk fiyatları 2019, Motorlu Kepenk, Otomatik Kepenk Fiyat, Otomatik Kepenk Fiyat Listesi, otomatik kepenk fiyatları, otomatik kepenk servisi, Otomatik Kepenk Tamir

Diğer Ürünler
1154 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım

kayseri escort türk ifşa