Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Şantiye Stajı

İNSAATİM.COM STAJ DEFTERİ

40 Günlük Şantiye Stajı

Kapsamında Konut ve Alışveriş Merkezi bulunan projede yapılmış detaylı bir staj defteri örneğidir.

Staj Defteri Formatına Bak!

DVD formatında tarafınıza gönderilecek staj defterinin nasıl olduğuna bakmak istermisiniz? Staj formatı için tıklayınız!

Örnek 1 Gün İndirin!

Staj defterini satın almadan önce sizin için hazırladığımız staj defterinin 1 günlük kısmını indirip bakabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız!

GİZLİLİK VE GÜVEN

   Gizlilik ve güven bizim için en önemli konuların başında gelmektedir. Bilgileriniz hiç bir sebeple 3.şahıslar ile paylaşılmaz. Ücretli staj dosyası olduğu için bölümünüzde başka bir kişiye gönderi yapılmaması için bilgileriniz 1 yıl süre ile saklanmaktadır daha sonra kalıcı olarak silinmektedir. Yaptığınız ödemeden sonra staj dosyası kargoya verilmeden iptal edebilir ve ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.
   Önemli: Staj dosyası kargoya verildikten sonra ücret iadesi yapılmamaktadır, lütfen sipariş vermeden önce 1 günlük örnek sayfası indirin inceleyin.

ÜCRETSİZ STAJ DOSYALARI

- Sitemiz kitaplar bölümünde bulunan tüm staj dosyalarını sadece üye olarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Staj defterleri için tıklayınız.
- Staj defteri ile ilgili her türlü paylaşıma forum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Staj ile ilgili konular için tıklayınız.
- Staj fotoğrafına ihtiyacı olanlara, staj fotoğrafları için tıklayınız.

ARAMA KELİMELERİ

   Staj defteri, şantiye staj defteri, hazır şantiye staj defteri, şantiye stajı, şantiye staj dosyası, ücretsiz staj defteri, ücretli staj defteri, insaatim.com staj defteri, staj fotoğrafları, inşaat staj defteri, mimarlık staj defteri, hazır inşaat teknikerliği staj defteri, inşaat mühendisliği staj dosyası indir, şantiye stajı indir, şantiye staj defteri indir ücretsiz

UYARI

   Mesleki gelişiminiz için stajınızı yapmanızı öneririz, bu staj dosyasını sadece staj defteri yazmada sizlere yardımcı olması için kullanınız.

STAJ DEFTERİ HAKKINDA

Şantiye stajı yapacak inşaat mühendisleri, mimarlar, inşaat teknikerleri vb. bölümler için içerisinde konut ve alış-veriş merkezi bulunan projede hazırlanmış 40 günlük şantiye staj dosyası, word formatında gönderilen staj defterinden istediğiniz kadarlık kısmını kendi bölümünüz staj formatına göre çıktı alabilir veya el ile yazabilirsiniz. Her adım detaylı bir şekilde yazılmış ve bu adımlar imalatların fotoğrafları çekilmiştir ve tarafınıza gönderilecektir.

NİÇİN ÜCRETLİ STAJ DEFTERİ?

Çünkü, staj dosyanızın kabul edilmesi bizim için çok önemli...

Yeterli İçerik;

Ücretsiz staj defterlerine göre daha detaylı hazırlanmıştır. Staj defterinize renk katabilmeniz için her adıma ait fotoğraflar çekilmiştir.

Bölümde Sadece Sizde;

Ücretsiz staj defterleri çok sayıda sitede bulunduğu için çok sayıda kişi aynı staj defterini kullanabiliyor. Belki en yakın arkadaşınız da bile aynı staj defteri olabilir. Ücretli staj defteri ise her bölüme 1 yıl boyunca sadece 1 adet satılmaktadır, bundan dolayı staj defteri sadece sizde bulunacak ve staj defterinizi gönül rahatlığı ile okulunuza teslim edebilirsiniz.

İşinizi Şansa Bırakmayın;

Her dönem onlarca öğrenci tarafından kullanılan staj defterinden, stajı kabul edilmeyen öğrenci olmamıştır.

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

İş Bankası
IBAN: TR60 0006 4000 0011 1330 9982 03
Hesap No: 998203
Şube Kodu: 1133
Metehan Özdemir
Ziraat Bankası
IBAN: TR43 0001 0006 2625 9088 4650 05
Hesap No: 25908846-5005
Şube Kodu: 0626
Metehan Özdemir
Garanti Bankası
IBAN: TR94 0006 2000 7020 0006 9960 09
Hesap No: 6996009
Şube Kodu: 702
Metehan Özdemir

FİYAT VE ÖDEME

Fiyat: 75 TL
Kargo: Ücretsiz
Ödeme: Aşağıdaki sipariş adımlarını takip ederek staj dosyasını temin edebilirsiniz. Ödemeyi havale/eft ile yapabilirsiniz.

Önemli!

Lütfen ödeme yapmadan önce aşağıdaki sipariş adımlarından birincisinde belirtilen bölüm sorgulamayı yapınız.

STAJ DEFTERİ SİPARİŞİ

1-Bölüm Sorgulama

Her bölüme sadece 1 (bir) staj defteri gönderildiği için lütfen bölümünüze daha önce staj defteri gönderi durumunu sorgulayınız. SMS numaramız; 0(530) 936 98 96
Lütfen sms ile isim, soyisim, üniversite ve bölüm belirtiniz. Örneğin: Ali Taşkın İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

2-Ödeme

Eğer bölümünüze son 1 yıl içerisinde staj defteri gönderilmemiş ve tarafınıza sipariş verebilirsiniz içerikli bir sms gönderilirse. Aşağıdaki banka hesap numaralarımızdan herhangi birisine staj defteri ücretini (75 TL) gönderiniz.

3-Ödeme Bildirimi

Ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirmesi yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptığınız hesabı, alıcı adı-soyadı ve adres bilgilerini 0(530) 936 98 96 nolu SMS numaramıza göndermelisiniz.

4-Kargo

Ödeme bildirimi yaptıktan en geç 24 saat içerisinde staj dosyası kargoya verilecektir.

Başarılar Dileriz...

İLETİŞİM

Yetkili

Metehan Özdemir

Mobil

0(530) 936 98 96

E-posta

insaatim.com mail adresi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım