Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Yapısor – İnşaat Soru Cevap Sitesi hizmetinizde!

Yapısor – İnşaat Soru Cevap Sitesi hizmetinizde!

İnşaat sektörü web dünyası yeni bir projeye merhaba dedi. Yapısor beta sürümüyle yayına başladı. İnşaat mühendisleri, mimarlar, teknikerler, akademisyenler, öğrenciler ve sektördeki diğer tüm teknik çalışanlara hitap eden Yapısor, kısa sürede büyük bir mesleki ağa dönüşecek.


Yapısor Nedir?

” Yapı Sektörü Soru Cevap Platformu” sloganıyla 2014 yılında hayata geçirilmiş, bu sektörde çalışan başta inşaat mühendisi ve mimarlar olmak üzere tüm teknik kişilerin ve bu dallarda eğitimine devam eden öğrencilerin, sektöre ve mesleklerine dair sorularını ve bilgi sahibi olduğu konularda cevaplarını paylaştığı bir mesleki ağdır. Yapısor, bu bilgi birikimlerinden faydalanılarak ülkemizde mühendislik ve mimarlığın daha doğru uygulanmasına ve sektörün daha iyi seviyelere ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Yapısor Tanıtım Videosu

http://insaatim.org/img/haber_img/yapisor_video.jpg


Yapısor'da Sizi Neler Bekliyor?


Sorun, Bildiklerinizi Paylaşın
Sektöre ve mesleğinize dair sorularınızı paylaşabilir, bilgili olduğunuz konularda soruları cevaplayabilirsiniz. Hem öğreneceğiniz, hem öğreteceğiniz faydalı bir platform.

İlgi ve Uzmanlık Alanlarınızı Belirleyin
Yapısor’daki gelişmiş kategori sistemi sayesinde sorularınızı mesleğinize yönelik tüm uzmanlık alanlarından en uygun olanda paylaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz kategorilerdeki içerikleri ve uzmanları takip ederek, bu alandaki tüm güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Referans Edinin
Yapısor, üyelerini bilgi düzeylerine göre derecelendirmek için, sitedeki performanslarına göre puan veriyor. Gelişmiş profil sayfalarında, üyenin soru&cevap sistemindeki tüm aktiviteleri ve bunun yanı sıra, diğer üyelerle paylaşmak istediği tüm mesleki bilgileri görüntülenmektedir. Böylece profili bir özgeçmiş sayfasına dönüşerek kişisel niteliklerin yanı sıra bilgi ve tecrübeleri gösteren önemli bir referans haline gelmektedir.

İnteraktif Bir Platform, Maksimum Etkileşim
Yapısor, üyeler arası mesajlaşma, başka üyeleri takip etme ve duvar paylaşımı, ilgi alanlarındaki içerikleri ve kategorileri takip gibi sistemleri ile, interaktif bir platform oluşturmakta, mesleki etkileşimi en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Gelişmiş Oylama ve Puanlama Sistemi

Yapısor gelişmiş oylama ve puanlama sistemi ile, üyelerini sitedeki performanslarına göre derecelendiriyor. Verdiğiniz cevaplar, cevaplarınıza gelen değerlendirmeler, takipçi etkileşimleriniz gibi pek çok kritere bağlı olarak verilen bu puanlar sayesinde daha güvenilir ve seçkin bir platform oluşuyor.

Kolay ve Pratik Arayüz, Gelişmiş Sistem
Yapısor kolay ve pratik arayüzü ile, siteden en verimli şekilde faydalanmanızı sağlıyor. En çok tartışılan sorular, cevaplanmamış sorular gibi bileşenleri, gelişmiş bildirim ve etiketleme sistemi, popüler sosyal ağlar ile entegrasyon vb. daha pek çok özellikler sizi bekliyor.

Siz de Yapısor platformunun bir parçası olup hizmetlerinden faydalanmak ve bu önemli projeye katkıda bulunmak ister misiniz? O zaman hemen kayıt olunuz

www.yapisor.com | İnşaat Soru Cevap Sitesi


Facebook: https://www.facebook.com/yapisor

Twitter: https://twitter.com/Yapisor

 

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 13 Kasım 2014

Okunma sayısı: 2989

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım