Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Limak, Kuveyt'in yeni terminali için 4.78 milyar dolarlık teklif verdi!

Limak, Kuveyt'in yeni terminali için 4.78 milyar dolarlık teklif verdi!

Uluslararası taahhüt sektöründe aldığı milyar dolarlık projelerle adından söz ettiren Limak Holding, Kuveyt Uluslararası Havalimanı'na yapılacak yeni terminal inşaatı projesinde en düşük teklifi veren grupta yer aldı...

Yıldız Holding'in dünya gıda sektöründeki dev satın almasının ardından bir haber de Körfez'den geldi. Uluslararası taahhüt sektöründe aldığı milyar dolarlık projelerle adından söz ettiren Limak Holding, Kuveyt Uluslararası Havalimanı'na yapılacak yeni terminal inşaatı projesinde en düşük teklifi veren grupta yer aldı. Nihat Özdemir'in şirketi konsorsiyum ortağı Kharafi National'la birlikte proje için 1.39 milyar dinarlık (4.78 milyar dolar) verdi. İhaleyi kimin kazandığına dair nihai kararın teklif Kuveyt Bayındırlık Bakanlığı tarafından değerlendirildikten sonra açıklanacağı belirtildi. İhaleye teklif veren şirketler arasında Çin kamu inşaat şirketi ve Dubai merkezli Arabtec bulunuyordu.

Kaynak: Sabah Gazetesi

Eklenme tarihi: 04 Kasım 2014

Okunma sayısı: 2414

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım