Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Anadolu Yakasına 6 adet yeni hastane projesi!

Anadolu Yakasına 6 adet yeni hastane projesi!

Anadolu Yakası yeni hastane projelerini mercek altına aldık. İçlerinde sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en büyüğü olan dev projeler yer alıyor. Peki Anadolu Yakası yeni hastane projeleri hangi ilçelerde ve nerelerde konumlanacak? İşte cevabı…

Sağlık Bakanlığı yeni hastane projeleri ile eski sistemi kökten değiştiriyor. İstanbul’un farklı semtlerinde inşa edilecek yeni hastane projeleri özel hastane konseptiyle hizmet vermeye hazırlanıyor. Bu haberimizde Anadolu Yakası yeni hastane projelerini mercek altına aldık. Hizmete açılması planlanan 6 yeni hastane projesi bulunuyor. İçlerinde sadece Türkiye’nin değil dünyanın bile en büyüğü olan hastane yatırımları var. Peki ya bu Anadolu Yakası yeni hastane projeleri nerelerde konumlanacak? İşte Avrupa Yakası yeni hastane projeleri ve konumlanacağı o şanslı lokasyonlar…
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/MzIzNjc4MT-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpg

Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın devam eden çalışmaları arasında yer alıyor. Ümraniye’de Elmalı Kent Mahallesi, Adem Yavuz Caddesi’nde Ümraniye Devlet Hastanesi’nin hemen yanında konumlanan proje tamamlandığında 350 yatak kapasiteyle hizmet verecek.
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/NTI4MTg4ND-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpg

Sancaktepe’ye 400 yataklık hastane
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sancaktepe’de Emek Mahallesi’nde konumlanıyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaat devam ediyor. Proje tamamlandığında toplam 400 yatak kapasiteyle hizmet verecek.
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/OTI2NTQ3ND-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpg

Sultanbeyli Devlet Hastanesi
İlci Holding tarafından yapılan Sultanbeyli Devlet Hastanesi, 57 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kaba inşaatı tamamlanmak üzere olan Sultanbeyli Devlet Hastanesi, tamamlandığında 400 yatak kapasiteyle hizmet verecek. Çalışmaların hızma devam ettiği proje Sultanbeyli’de Battal Gazi Mahallesi’nde bulunuyor.
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/NzQ4MDE0ND-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpg

Tuzla Devlet Hastanesi
Tuzla Yeni Devlet Hastanesi, Tuzla’da eski lastiğin yeri olarak bilinen belediye binasının kuzey yönünde ve D-100 karayoluna cephesi bulunan 4079 parsel sayılı 50 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak olan projenin şu an mimari avam çalışmaları yapılıyor. Tuzla Devlet Hastanesi tamamlandığında 400 yatak kapasiteyle hizmet verecek.
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/NzE1Njg5Mj-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpg

Çekmeköy yeni devlet hastanesi
Çekmeköy yeni devlet hastanesi, bugün ki Alemdağ Muhittin Fatma Tatar Devlet Hastanesi’nin orta kısmında konumlanacak. İnşaat çalışmaları yakında başlaması planlanan proje tamamlandığında Alemdağ Muhittin Fatma Tatar Devlet Hastanesi acil servis olarak hizmet verecek. 14 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Çekmeköy yeni devlet hastanesi 170 yatak kapasiteye sahip olacak. Hastanede radyoloji, yeni doğan ünitesi ve poliklinikler yer alacak.
http://www.emlakkulisi.com/resim/tamboyut/NzQ5MzAyNz-anadolu-yakasi-yeni-hastane-projeleri.jpeg

Dünyanın en büyüğü olacak
Sancaktepe Şehir Hastanesi, Askeri Havaalanı’nın arazisinde yapılacak. 3 milyon 350 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Sancaktepe Şehir Hastanesi,  tamamlandığında 4 bin yatak kapasitesiyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük hastanesi olma unvanına sahip olacak. 13 farklı tıp dalında hizmet verecek olan hastanede ambulans uçaklarının iniş-kalkış pisti de yer alacak. Sancaktepe Şehir Hastanesi’nde kalp damar hastalıkları, nöroloji, onkoloji ve çocuk hastalıklarının yanı sıra yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlar ve sağlık teknoparkları da bulunacak. Projenin inşaat çalışmaları henüz başlamadı. Çorlu’ya taşınacak olan askeri havaalanının devir işlemleri devam ediyor.

Kaynak: Emlakkulisi.com

Eklenme tarihi: 07 Ocak 2014

Okunma sayısı: 5809

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım