Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Topbaş: Taksim'de avm'ye ihtiyaç yok

Topbaş: Taksim'de avm'ye ihtiyaç yok

Topbaş: Taksim'de Avm'ye İhtiyaç Yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Taksim'de AVM'ye ihtiyaç olmadığını söyledi.

Projeyi iyi anlatamadıklarını ifade eden Topbaş, Gezi Parkı'ndaki çalışmaların Topçu Kışlası ile ilgisi olmadığını, yayalaştırma projesi kapsamında tretuvar düzenlemesi yapıldığını kaydetti. Topbaş, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: "Kışla'nın metrekaresi bir AVM olmaya müsait değil aslında. Orada bir rezidansdan ziyade sanat galerileri olabilir. Bunlar daha sonra tartışılır. Sayın Başbakan'ın değerlendirmeleri de önemli.
 
Taksim'in bir alışveriş merkezine ihtiyacı yok. Daha aktif kullanılabilen farklı birtakım sanat galerileri, Kafeler ile bezenmiş alanlara ihtiyaç var. Yapılan iş dar olan bir yolu yaklaşık 2 ile 3 metre arasında genişletmek. Bu doğrultuda ağaçlar taşındı ve Yol genişletildi.
 
Bir yanlış anlama oldu. Tabii ki yanlış yapmamak, İstanbulluları üzmemek bizim görevimiz. Bundan sonra biraz daha hassas olunması ve İstanbulluların daha önceden bilgilendirilmesi gerektiğini gördük. Projelerimiz bundan sonra belki bir yerlerde sergilenmek suretiyle daha önceden gösterilmek suretiyle uygulamaya geçilirse bu sıkıntılar yaşanmaz. İstanbullular da bilir ne yapıldığını. Kulaktan dolma bilgilerle değil kendisi görerek kabullenir diye düşünüyoruz"

Kaynak: Emlak Lobisi

Eklenme tarihi: 03 Haziran 2013

Okunma sayısı: 2175

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım