Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Sektörden İpuçları » İzmir Ofis Ev Rezidans

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

İzmir Ofis Ev Rezidans

Lobiparlas Residence yatırım uzmanlarının yeni kent merkezi olarak değerlendirdiği Bayraklı Manhattan gökdelenler bölgesine ve İzmir Adliyesi’ne sadece 3dk. İzmir’in her noktasına rahatlıkla ulaşabileceğiniz, böylelikle Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Konak, Alsancak ve Üçyol’a kadar olan aksta çalışanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışmaktadır.

Spor alanları, çocuk oyun alanları, B-Life Ataşehir’i hayatınızın keyif merkezine dönüştürecek diğer öğelerden sadece birkaçı. Değerlendirilmesi gereken projeler arasında yer alıyor bence.

 Mistral İzmir, kentli olmanın ayrıcalığını yaşayabileceğiniz bir proje olarak İzmir’in kalbinde yükseliyor. Benzersiz ve hayranlık uyandıran manzarasıyla günün her anını farklı bir keyifle sunan Mistral İzmir, Konforlu daireleri, vaktinizi gönlünüzce geçirebileceğiniz sosyal alanları ve açık havada konumlandırılan yaşam merkezi ile İzmir’e yepyeni bir soluk getiriyor.

 Musa çiçek inşaatten çiçek park evleri lokasyon olarak yatırım yapmaya değer bölgelerden. Gaziemir Tansaş’a 1,5 km, Serbest Bölge girişine 1 km, Metro İstasyonuna 2 km, Optimum AVM’ye 2 km, Adnan Menderes Havalimanına sadece 6 km’dir.

Yeşile ve gün ışığına hasret çalışma ortamlarının aksine peyzaj düzenlemesi yapılmış, ferah bahçeleri, modern avlu mimarisi ve geniş ofisleri ile Çiçek Plaza’da derin bir nefes alacaksınız.

 İzmir Konak\'ta 26 katlı tek bloktan meydana gelen Atek Adress projesinde 125 adet ofis bulunuyor. Projede ofislerin alanları 55 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Bayraklı Adliyesi\'ne ve metro durağına yakın bir konumda yükselen projedeki ofisler birinci sınıf ürünlerle donatılıyor.

 Avcılar Cadde teras projesi ses getirmeye devam ediyor. Ofis,suit ve rezidans hepsi bir arada. Ayrıca alışveriş imkanı, sosyal alanlar ve muhteşem teras keyfi , keyfine düşkün aile ve işverenler için son derece ideal.

 Novus ve Ventus adıyla iki yapı yanyana yükselmeye devam ediyor. Yatırımcılar için katma değeri yüksek bir yatırım olacak. Denizi gören, ışığı gören, gökyüzünü gören bir hayat.

 Novus ve Ventus adıyla iki yapı yanyana yükselmeye devam ediyor. Yatırımcılar için katma değeri yüksek bir yatırım olacak. Denizi gören, ışığı gören, gökyüzünü gören bir hayat.

 Daire alırken artık yalnızca konforlu olması yeterli değil. İçinde yer aldığı yaşam alanı ile tam bir bütünlük sağlaması, içi kadar dış mekân tasarımı ile de tüm beklentilerinizi karşılaması gerekiyor. Ataşehir B-life da bunlardan bir tanesi göz atmanızda fayda var

1   2   3  


ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım