Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Altekma Dış Ticaret Boya Makina Sanayi A.Ş.
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Altekma Dış Ticaret Boya Makina Sanayi A.Ş.

Altekma Dış Ticaret Boya Makina Sanayi A.Ş. Logo
TORBALI , İZMİR

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 6866 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

1997 yılında İzmir de kurulan ALTEKMA Graco( Airles boya püskürtme ekipmanları ) ve Clemco ( Yüzey temizleme teknolojileri ) firmaları ile Türkiye distiribütörlüğü anlaşması yaparak, boya püskürtme makineleri, akışkan uygulama çözümleri ve yüzey hazırlama teknolojileri konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.
Hizmet verdiği alanın hızla genişlemesi üzerine Altekma, daha kaliteli ve hızlı servis sağlamak amacıyla eğitimli satış ve teknik personel sayısını artırmış. 2003 yılında İstanbul Tuzla'da Marmara Bölge Müdürlüğünü açmış, 2006 yılında da Ankara Bölge Müdürlüğünü hizmete açmıştır.

Türkiye'de yüzey koruma, zemin kaplama ve yalıtım sektöründe uygulama yapan firmalara kalite ve verimliliklerini artıracak çözümler üretirken, sektörün kullandığı boya ve kaplama malzemelerini üreten yerli yabancı firmalarla da fuar, seminer çalışmaları ile teknik bilgilerini sürekli paylaşarak aynı zamanda üretici ve kullanıcı arasındaki iletişimi canlı tutmaktadır.

Sürekli yükselen rekabet; pazarda tercih edilebilir olmak için daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gerekliliğini zorunlu hale getirmektedir. Dolayısıyla artan maliyetler verimliliği daha da önemli kılmaktadır.
Altekma; sektörle ilgili dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlar karşısında ortaya çıkan yeni malzemelerin uygulamasını sağlayacak ekipmanları sanayici ve üreticilerin kullanımına sunmaktadır.
İlke olarak; müşteri ilişkilerinde “çözüm ortağı olmak” prensibini benimsiyen ALTEKMA; sadece kullanıcının ihtiyacına göre doğru teknolojik ürünleri sunmayı değil, satış anından itibaren eğitim, teknik servis, yedek parça konularında da kalite ve verimliliğinizi artırıcı desteği sağlamaktadır.

Gelişmeler karşısında, değişen taleplere cevap verirken ALTEKMA her zaman yanınızdadır.

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
  • Adres
  • Kurtuluş Cad. No:27 Yazıbaşı Torbalı/İZMİR
  • Tel
  • 90 232 853 85 78
  • Faks
  • 90 232 853 96 59
  • E-mail
  • ozcankomag@altekma.com.tr

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
  • Bu Firma : 2009-07-03 09:39:41 itibari ile aramıza katılmıştır.