Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Takip edebileceğiniz en iyi mimarlık ve inşaat sitesi tavsiyeleri...

Takip edebileceğiniz en iyi mimarlık ve inşaat sitesi tavsiyeleri...

Takip edebileceğiniz en iyi yerli ve yabancı mimarlık ile inşaat web sitelerini bu haberimizde sizlerle paylaşmak istedik. Sektörü takip etmek ve inşaat – yapı dünyasına dair paylaşımları kaçırmamak için bu mimari ve inşaat web siteleri mutlaka takip etmelisiniz.

Sektörün nabzını tutmak için basılı medya organları çoğu kez yeterli gelmeyebilir. Ayrıca güncel gelişmeleri takip etmek ve trendleri yakalamak için de internet siteleri daha fazla tercih edilmektedir.

Mobil teknolojilerin yükselişiyle birlikte kaliteli internet sitelerin önemi daha da artmaktadır. İşte bu sebeple en iyi mimarlık ve inşaat web sitelerini sizler için paylaştık.

http://www.insaatim.org/img/haber_img/insaatimcom.jpg

1.) İnsaatim.com


Köklü geçmişi, otoriter konumu ile inşaat sektörünün önemli mihenk taşlarından biri olan insaatim, aynı zamanda zengin doküman kütüphanesi ve üyelik sistemiyle de farklı bir sosyal ağ sitesidir.

Türkiye’nin sayılı inşaat platformlarının başında gelen insaatim, sizlere keşfedebileceğiniz onlarca şeyi bir arada sunuyor.


http://www.insaatim.org/img/haber_img/mimarihabernet.jpg

2.) Mimarihaber.net


Mimarlık dünyasında yaşanan gelişmeler, mimari tasarım örnekleri ve incelemeleri, kreatif sanat üretimleri odaklı Türkiye’nin son zamanlarda en popüler ve en fazla ziyaretçi ağırlayan kaliteli , özgün içerikleriyle yayın yapan mimari sitesidir.

Mimarihaber.net sitesinde aynı zamanda; imar yönetmeliği, yapı tasarımı ve akademik anlamda çok sayıda ücretsiz pdf ya da çizim formatında teknik doküman da yer almaktadır.

Çok seveceğinizden eminiz.

3.) İnsaatforumu.net

Yapı ve inşaat sektörü için insaatim.com gibi farklı bir sosyal ağ deneyimi sunan insaatforumu, adından da anlaşılacağı üzere ziyaretçilerine yapı ve inşaat başlıkları altında fikir alışverişi, teknik konularda tartışma zemini sunan forum sitesidir.

4.) milliyetemlak.com

Türkiye’nin dev yayın gruplarının mimarlık ve tasarım alanlarında  internet üzerinden faaliyet gösteren sitesi olarak öne çıkıyor. Son dönemlerde mimari sitelerin ve bu alanda yaygınlaşan paylaşımların özellikle sosyal medya üzerinden odaklanılmış kısa ama eğlenceli içerikleri için milliyet emlak sitesini de listenize ekleyebilirsiniz.

5.)  Biraz da yurtdışından gidelim…


İnsaatim, mimarihaber, insaatforumu gibi sitelerde zaten Dünya ve ülke gündemi paylaşılıyor ama olayları kaynağından takip etmek için önerebileceğimiz yabancı tasarım ve mimarlık siteleri de şunlar olabilir;  88designbox.com , mocoloco.com , archlovers.com , creativeblog.com

Bu yazımızda takip edebileceğiniz ve sevebileceğinizi düşündüğümüz mimarlık ve tasarım sitelerinden bahsettik.

Sektörel haberler ve tasarım sitesi tavsiyeleri için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 28 Mart 2018

Okunma sayısı: 2096

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım