Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Konut Projeleri » Northland’e OSTİM’deki firma sahipleri ve çalışanlarının ilgisi yüksek...

Northland’e OSTİM’deki firma sahipleri ve çalışanlarının ilgisi yüksek...

Türkiye’nin sanayi kenti olma idealiyle sürekli kendini yenileyen, yenilikçi projeleri hayata geçiren OSTİM’in büyük ölçekli firmaları, konut seçimlerini Başkent’in yeni gelişim bölgesi Ovacık’ta yükselen Northland’den yana kullanıyor.

Northland Ankara projesini inşa eden İntegra Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu, teknolojiden, sanayiye; inşaattan, tıbbi malzemelere kadar çok fazla alanda üretim faaliyeti gösteren OSTİM’deki firma sahipleri ve çalışanlarının Northland’e gelen en fazla müşteri kitlesi olmasında ana faktörün bölgeye yakınlığın yanı sıra “iç ve dış mimarideki farklılık, lüks yapı, zengin sosyal donatı alanları” olduğunu belirtti.

Başkent sanayisinin gelişiminde öncü güç olan OSTİM çalışanlarının detaycı yapılarının da bölgede Northland’in popülaritesini artırdığını vurgulayan Uslu, şunları söyledi:

“Northland’in alıcıyı heyecanlandıran yüzü projeyi inceleyen herkes tarafından fark ediliyor. Ama  Türkiye’de ve dünyada önemli işler yapan OSTİM firmalarının tercih etmesi, projemizin gerçekten kaliteli olduğunu gösteriyor. Çünkü modern mimarili konut projelerinin çoğu vitrin malzemesi kullanıp yapı kalitesinden ödün veriyor. Bu durumu ise sadece sanayiden, malzemeden anlayan alıcılar fark edebiliyor. Bizim projemizde mimari, konfor, zengin sosyal donatı alanları ne kadar önemliyse; birinci sınıf inşaat malzemesini kaliteli işçilikle kullanmak da o kadar önemli. Yaptığımız görüşmelere göre projenin Ovacık gibi yeni gelişim bölgesinde bulunması temiz havaya ve sakin ortama sahip olması doğru bir yatırım olarak görülüyor. OSTİM’e 10 km uzaklıkta bulunması ulaşım kolaylığı sağlarken Northland’in her yönden nezih bir proje olması OSTİM firmalarının vazgeçilmezi olmamızı sağlıyor.”

Kaynak: RPR Medya AŞ

Eklenme tarihi: 17 Aralık 2017

Okunma sayısı: 1592

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım