Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Prefabrik Yapılar » Prefabrik Amerikan Evleri

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Prefabrik Amerikan Evleri

Ülkemizde yaşayan bazı kesimler, prefabrik binaları amerikan evleri olarak bilir. Bunun başlıca nedeni o ülkeden tüm bölgeye yayılması ve Amerika’da daha fazla kullanılmasıdır. İnsanoğlu zamanla ucuz , dayanıklı malzeme yapı arayışına girmişlerdir.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda Türkiye , Çin , Amerika , Afrika Ülkeleri ve Avrupa ülkerinde de prefabrik sistemler yayıldı. Ve yayılmaya da devam edecektir. Amerikan Evlerinin en büyük avantajları hızlı kurulmaları ve demonte olmalarıdır.

Bir ev yaptırıyorsunuz ve hemen her şeyin ilk andan itibaren maliyetlerini öğreniyorsunuz. Düşündüğümüz de oldukça güzel bir imkandır. Peki türkiye bu alanda ne durumda?

Öncelikle ülkemiz içinde son 10 yıl içinde ciddi bir artış var. Aynı şekilde seyyar wc ürünleri şantiyelerde çok tutulur hale geldi. Gayrimenkul prefabrik alanında olsun veya şantiye , depo gibi hangar olarak tercih ediliyor. Türkiye Cumhuriyeti Devlet olarak da prefabrik yapıların yapılması yönünde teşvikler veriyor. Bunun en temel sebebi tamamen başka bir bölgeye taşınabilir olmasıdır. Amerikan evlerinde ağır çelik malzeme de kullanılabiliyor. ağır Çelik Yapılar betonarme gibi aynı fiyata veya biraz daha pahalı olabilir. ağır çelik sistemler hastane gibi kurumların yapılmasında kullanılır. tabi yine Buna ek olarak yaptırabilirsiniz. Burada bir kısıtlama yok.Ancak maliyet olarak hafif çelik yapı daha uygun olur. filmlerde gördüğümüz Amerikan evlerinde dış cephe yalı baskı olarak sigdign kaplıdır. Bu binanın mevcut yaşına birkaç sene daha ilave sağlıyor. buraya kadar anlattığımız hususlarda Amerikan evlerinin de artık Türkiye içerisinde üretilebildiğini izah edebilmektir.Bu konu üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Detaylar:
http://tuvaletkabin.website
 

http://tuvaletkabin.website/ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım