Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » FC Tasarım Eğitim Merkezi
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

FC Tasarım Eğitim Merkezi

FC Tasarım Eğitim Merkezi Logo
BEŞİKTAŞ , İSTANBUL (AVRUPA)
 • Yetkili Kişi : Fırat CİHANGİR
 • Pozisyonu : Diğer
 • Faaliyet Alanı : Hizmet Alanındaki Diğer Kategoriler - / Eğitim Hizmetleri
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı :

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 4303 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

  FCTASARIM Eğitim Merkezi ; 2007 yılından itibaren bilişim sektöründe Profosyonel ve uzamanlaşan kadrosuyla faaliyete başlamıştır. Gelişen bilgisayar teknolojisinin her dalında eğitimler veren firmamız, aynı zamanda bireylere ve kurumlara özel çözüm hizmetleri geliştirmektedir.

  EĞİTİM KALİTESİ  

  FCTASARIM Eğitim Merkezi Eğitmenleri, Alanında uzman ve sektörde deneyimi olan kişiler arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli akademik sınavlara tabi tutulurlar,teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm kursiyerler tarfından değerlendirilir ve kurumca yakından takip edilerek daha kaliteli eğitim verilmesi amaçlanır.

  EĞİTİM SONRASI DESTEK VE HİZMETLER  

  FCTASARIM Eğitim Merkezin de eğitim almış kursiyerlerimiz bir yıl içinde koşullu eğitim tekrarı hakkından yararlanabilirler,firma çalışanlarına eğitim sonrasında da destek sağlar. Kurumsal katılımcılar eğitim sonrasında bir ay süre ile eğitmenlerinden karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak destek talep etme hakkına sahiptirler. Eğitim alan tüm katılımcılar kursu tamamladıktan sonra da kendilerini yetersiz hissettikleri konularda eğitimcilerimizden yardım alabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından yararlanmaya devam edebilirler.
 
  EĞİTİM GÜNLERİ  
  FCTASARIM Eğitim Merkezi haftanın 7 günü, günde 12 saat açıktır. Eğitim programınız hafta içi akşam, hafta içi gündüz ya da hafta sonu sizin belirleyeceğiniz saatlere ve günlere göre hazırlanır. Kurumsal Eğitim çözümleri Departmanı, personelinizin iş yoğunluğunu dikkate alarak, firmanız için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler.

  VİZYONUMUZ  

  FCTASARIM Eğitim Merkezi'nin vizyonu; bilgisayar teknolojileri alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti\'ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.   
  
  MİSYONUMUZ  
  FCTASARIM Eğitim Merkezi, Türkiye\'nin teknolojik gelişimi için; bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. FCTASARIM Eğitim Merkezi \'ın misyonu tüm Türkiye de ve dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle FCTASARIM Eğitim Merkezi mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başaralı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. FCTASARIM Eğitim Merkezi bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Cihannuma Mah. Hüsnü Savman Sk. No:40 Barboros Bulvarı/Beşiktaş/İSTANBUL
 • Tel
 • 90 212 258 20 93
 • Faks
 • 90 90 90 90
 • E-mail
 • info@fctasarim.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2010-08-06 14:47:19 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım