Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Mavi Dünya Kursları
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Mavi Dünya Kursları

Mavi Dünya Kursları Logo
ÇANKAYA , ANKARA

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 4906 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

AUTOCAD, 3DSMAX, SAP2000,XSTEEL, STA4CAD, SOLİDWORKS, PRİMAVERA, REVİT, ARCHİCAD, WEB TASARIM, WEB YAZILIM, PROGRAMCILIK, GRAFİK TASARIM, DİKSİYON, KPSS, AÇIKÖĞRETİM, İNGİLİZCE, ALMANCA, RUSÇA, İTALYANCA KURSLARI... DENEYİMLİ EĞİTMEN KADROSU %100 ÖĞRETME GARANTİSİYLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

İstediğiniz Yerde Eğitim
MAVİ DÜNYA
Türkiyede yüzlerce kişiye bilgisayar eğitimleri veren bir kurumdur. Sahip olduğu geniş imkanlar sayesinde istediğiniz eğitimi Kızılay Şubesi ya da size en uygun yerde verir.

İstediğiniz Saatte ve Günde Eğitim
MAVİ DÜNYA haftanın 7 günü, günde 12 saat açıktır. Eğitim programınız hafta içi akşam, hafta içi gündüz ya da hafta sonu sizin belirleyeceğiniz saatlere ve günlere göre hazırlanır. Kurumsal Eğitim çözümleri Departmanı, personelinizin iş yoğunluğunu dikkate alarak, firmanız için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler.

Kaliteli Eğitim
MAVİ DÜNYA eğitmenleri, konularında uzman ve piyasa deneyimi olan kişiler arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli yeni teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm katılımcılar tarafından değerlendirilir ve yakından takip edilir.

Eğitim Sonrası Destek
MAVİ DÜNYA, eğitim almış firma çalışanlarına eğitim sonrasında da destek sağlar. Kurumsal katılımcılar eğitim sonrasında 1 ay süre ile eğitmenlerinden karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak destek talep etme hakkına sahiptirler. Eğitim alan tüm katılımcılar kursu tamamladıktan sonra da kendilerini yetersiz hissettikleri konularda eğitimcilerimizden yardım alabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından yararlanmaya devam edebilirler.

Yetkili Eğitim, Sınav ve Sertifikasyon
MAVİ DÜNYA, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aldığı ruhsatla faaliyet göstermekte ve denetlenmektedir.

Özel Sektör Eğitim Referansları
MAVİ DÜNYA kurulduğundan bu yana birçok KOBI ve büyük Ölçekli sektör kuruluşuna eğitim vermiştir.

Vizyonumuz
MAVİ DÜNYA Değişime ve gelişime açık, çağın gerektirdiği donanımlara sahip, bilgiye her an ulaşabilen, çalıştığı sektörde birey olarak kendisini ya da çalıştığı kurumu dünya standartlarında temsil edebilecek ve kendine güvenen bireylere sahip bir toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken hizmet kalitesini ve karını arttırıp, sektöründe markalaşmaktadır.

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
  • Adres
  • İzmir Caddesi Ihlamur Sokak Tiryaki İş Merkezi Kat:5 No:17-18-19-20 Kızılay / ANKARA
  • Tel
  • 90 312 417 90 95
  • Faks
  • 90 312 417 31 30
  • E-mail
  • info@mavidunyakurslari.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
  • Bu Firma : 2009-11-15 11:32:56 itibari ile aramıza katılmıştır.
  • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım