Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Göksa Yazılım Mühendislik
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Göksa Yazılım Mühendislik

Göksa Yazılım Mühendislik Logo
BÜYÜKORHAN , BURSA
 • Yetkili Kişi : Ali Osman KAHVECİ
 • Pozisyonu : Firma Sahibi, Ortağı
 • Faaliyet Alanı : Hizmet Alanındaki Diğer Kategoriler - / Bilgisayar Yazılımları
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı : 1994

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 4875 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

Göksa Mühendislik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi , 1994 yılında İnşaat Mühendisi Ali Osman Kahveci tarafından Bursa’ da kuruldu. Kurulduğu yıldan buyana özellikle çelik konstrüksiyon – Prefabrike sanayi yapıları ve betonarme yapıların projelendirilmesi alanında faaliyet gösterdi. Yapmış olduğu projelerin imalatlarında gerek üslenici gerekse proje danışmanı olarak görev aldı.

Şirket kurucusu Ali Osman Kahveci , üretmiş olduğu proje ve müteahhitlik hizmetleri yanı sıra üzerinde çalıştığı mesleki konularla ilgili yazılımlar geliştirmeye başladı. Amaç şirketin proje grubuna destek sağlamak ve proje işlerine hız kazandırmaktı. Bu yazılımlar daha sonraları sağladığı kolaylıklar nedeniyle inşaat mühendisliği alanında çalışan meslektaşlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Başta Bursa , İstanbul , İzmir , Ankara gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’deki bütün illere, Romanya ve Kıbrıs gibi ülkelere de programların tanıtımı ve satışı yapıldı.

Göksa Mühendislik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi\'nin şu an faaliyet alanı üç ana gruptan oluşmakta.
 
1. Mühendislik – Proje – Müşavirlik Faaliyetleri
Başta çelik konstrüksiyon , Betonarme yapılar , Prefabrike yapılar , Geoteknik gerekliliği olan yapılar (istinat duvarları , ankrajlı iksa perdeleri , kuyu temel projeleri , Ahşap iksa , zemin iyileştirmeleri , kazıklı temeller) üzerinde proje ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

2. Yazılım Grubu Faaliyetleri
Yazılım grubu olarak 1994 yılından buyana meslektaşlarımızın teknolojiye ayak uydurarak hızlı ve güvenilir projeler üretmesini amaç edinen yazılımlar üretmekteyiz. Türkiyede konusunda bir ilk olan istCAD istinat duvarı hesap ve çizim yazılımı uzman bir ekip tarafından geliştirilmekte ve sınırsız teknik desteği sağlanmaktadır. CATICAD çelik konstrüksiyon yazılımı da çelik proje üreten meslektaşlarının hızlı ve güvenilir proje üretmesini sağlamak üzere hazırlanmış geliştirilen bir programdır. Programlar hakkında daha detaylı bilgi için Programlar bölümüne bakabilirsiniz.

3. İnşaat Grubu Faaliyetleri
Bugüne kadar başta prefabrike ve çelik yapı olmak üzere bir çok sanayi yapısına imza atan inşaat grubu ise çalışmalarını bu yönde sürdürüyor.

Şirketin Hedefleri
Şirket ilerleyen süreçte Proje , müşavirlik ve Yazılım hizmetlerine devam etmektedir. Proje Müşavirlik hizmetlerinin yanı sıra yazılımların geliştirilmesi ve bu çerçevede İnşaat mühendisliğinin teknolojiye paralel bir seyir izlemesine katkıda bulunmaktır.

Tüm kullanıcı ve meslektaşlarımızın göstermiş oldukları güven ve teveccühten dolayı teşekkür eder , geri dönüş , istek ve önerilerinden memnuniyet duyacağımızı belirmek isteriz.

Her türlü istek ve önerileriniz için Lütfen bize ulaşın.

KAMPANYALARDAN YARARLANMAK İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ..

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Fevzi Çakmak Cd. Değirmen Sk. Değirmen İşh. Kat.1 D.2-3 16050 Osmangazi / BURSA - TÜRKİYE
 • Tel
 • 90 224 223 24 53
 • Faks
 • 90 224 221 37 59
 • E-mail
 • info@goksa.com.tr

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2009-11-10 16:46:27 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım